JS Bau je odteraz
Baueria

Od založenia našej firmy sme chceli robiť stavbarinu inak. Chceli sme ponúknuť ľuďom to, čo im na trhu chýba. Chceli sme, aby bola rekonštrukcia alebo stavba pozitívny zážitok, kde sa na nás môžete naozaj spoľahnúť. Chceli sme, aby ste našli všetko na jednom mieste a ešte aj výhodne.

To je naša filozofia, ktorú nikdy nezmeníme. A paradoxne práve preto, že našu filozofiu nemeníme, meníme našu značku. JS Bau je odteraz Baueria.

Táto zmena je prirodzeným výsledkom nášho vývoja. Doteraz sme sa zameriavali na stavby a rekonštrukcie na kľúč a bez obáv. Bez obáv preto, lebo máme vlastné tímy na všetky profesie od návrhu až po posledné úpravy pred nasťahovaním. Všetko zastrešuje jedna firma, zákazník komunikuje a konzultuje s jednou osobou, ktorá zodpovedá za všetko od prvej sekundy až po odovzdanie kľúčov. Pracovníci sa nemôžu vyhovoriť, že to zbabrali tí pred nami, lebo “tí pred nami” sme tiež my. Kladieme na seba vysoké nároky, a preto dodávame iba najvyššiu kvalitu.

To je naša cesta, po ktorej však chceme ísť ešte ďalej. Aby mal zákazník pri stavbe alebo rekonštrukcii čo najmenej starostí, otvárame vlastný showroom Baueria na Turbínovej 11. Zákazník tu vybaví komplet všetko od návrhu až po dohodnutie stavby či rekonštrukcie. A keď hovoríme všetko, myslíme tým naozaj všetko vrátane výberu a nákupu. V showroome Baueria si môže pozrieť a vybrať podlahy, dvere, okná, obklady a komplet konfiguráciu kúpeľne, kuchyňu vrátane spotrebičov značiek Bora, Siemens a Miele, smart home systémy, bezpečnostné systémy, klimatizácie, osvetlenie a dokonca aj remeselné komponenty z kameňa, skla a kovu na mieru.

Zákazník tak nemusí obiehať niekoľko predajní a stavebnín a synchronizovať viacerých dodávateľov a realizátorov. V Bauerii vybaví všetko od návrhu až po realizáciu na kľúč na jednom mieste s jedným človekom. A hlavne zákazník v našom showroome uvidí, ako môže o niekoľko týždňov bývať. Presne toto mnohým ľuďom na trhu chýbalo a my im to s radosťou a nadšením ako prví na Slovensku doprajeme. Naša rokmi budovaná značka JS Bau bola však pre túto inováciu trochu “pritesná”. Preto sa meníme na Baueriu, no zároveň zostávame verní svojej filozofii.

Predajňa a showroom Baueria, Turbínová 11 – Bratislava

Baueria na veľtrhu Coneco 2023

9 rokov skúseností

5 rokov
záruka na práce

450+ dokončených rekonštrukcií a stavieb

400m2 predajnej plochy v showroome

Návrh, rozpočet a vizualizácia zdarma

Zoznámte sa s našim tímom

Jakub je zakladateľom firmy a tvorí jej hlavnú časť. Privíta Vás vždy svojou nekonečnou energiou a zmyslom pre humor. S Jakubom viete osobne prekonzultovať všetky stavebné detaily, ktoré vedú následne k podpisu zmluvy a realizácii Vášho projektu.

Jakub Szalay

Konateľ spoločnosti

Jakub je dôležitou súčasťou stavebnej zložky a stretnete ho ešte pred začatím Vašej rekonštrukcie, kedy Vás navštívi za účelom obhliadky stavby. Po obhliadke a odbornom posúdení Vám expresne skalkuluje cenu za prácu, aby ste vedeli, na čom ste.

Jakub Acar

Zástupca konateľa,
obhliadky stavebných prác

Matej je dlhoročným odborníkom v oblasti dlažieb, sanity a stavebnej chémie. Od začiatku je dôležiťou súčasťou konceptu Baueria a vedie tím ľudí v showroome, kde zodpovedá za profi klientsky servis. Jeho silnými stránkami sú silný zmysel pre poriadok, detail a na Vaše požiadavky reaguje extrémne rýchlo.

Bc. Matej Hribik

Vedúci predajne, veľkoobchod

Monika je pravou rukou konateľa a privíta Vás vždy milým úsmevom a voňavou kávou. Monika Vám ochotne pomôže pri výbere Vašich materiálov potrebných k rekonštrukcii a postará sa o prípravu zmluvy pre Váš budúci projekt.

Monika Karnišová DiS.art

Odborný predajca,
asistentka konateľa

V Bauerii nájdete aj šikovného skladníka Mareka, ktorý zodpovedá za príjem a výdaj tovaru. Marek je okrem iného hlavnou zložkou nákupného oddelenia, kde sa postará o celý proces od objednania až po vyloženie materiálu na stavbe.

Marek Svoboda

Klientsky servis,
vedúci skladu

Náš ochotný Roman je tu pre Vás 24/7. Je to veľký odborník na podlahy a dvere a nekonečný pracovník. Roman sa stará o klientsky servis a prvotný kontakt so zákazníkom v showroome. Okrem poradenstva s Vami vyberie všetky potrebné materiály, ktoré následne nacení rýchlosťou svetla.

Roman Petrík

Klientsky servis,
odborný predajca

Tomáš je náš stavbyvedúci, ktorý je veľkým odborníkom s bohatými skúsenosťami. Tomáš dohliada na dodržiavanie technologických postupov na stavbe a ochotne s Vami prekonzultuje každý technický detail. Tomáš dozerá na Váš projekt od začiatku do konca a po celý čas je s Vami v kontakte.

Ing. Tomáš Papcun

Stavbyvedúci

Kristína je naša vizualistka so zlatými rukami a je pripravená zviditeľniť všetky Vaše sny o bývaní do grafickej podoby. V prípade, že sami neviete, čo by sa Vám páčilo, Kristína Vám ukáže ten správny smer.

Kristína Blaho

Odborný predajca,
grafický dizajnér

Naša história
a dôležité momenty

2023

Spustili sme E-shop s viac ako 20 000 produktami s rýchlym doručením v rámci celého Slovenska.

2022

V septembri sme otvorili novú Predajňu a showroom Baueria na Turbínovej 11 v Bratislave, neďaleko R1 Centra. Na ploche vyše 400m2 nájdete kompletný sortiment materiálov od podláh po svietidlá. Všetko, čo predávame, vám aj namontujeme.

Zároveň meníme značku z JS Bau na Baueria.

2021

Úspešne sme dokončili 300. rekonštrukciu. V tíme máme už viac ako 37 ľudí.

2019

Náš tím tvorí už 24 ľudí. Každý z našich pracovníkov vykonáva jednu činnosť, na ktorú je vyškolený a má prax. Preto je náš personál zárukou kvality.

2016

Za našou prácou si stojíme. Preto sme sa rozhodli, že na každú zrealizovanú stavbu alebo kompletnú rekonštrukciu poskytneme záruku na 5 rokov.

2014

Založenie stavebnej firmy JS Bau.

NAPÍSALI O NÁS

17. október 2022

Spokojný zákazník je najlepšou vizitkou

12. november 2021

Rekonštrukcie bytov zdraželi takmer o pätinu, tak skoro sa to neskončí, vraví majiteľ stavebnej firmy

3. august 2021

Rekonštrukcia kúpeľne: Nešetrite na rozvodoch ani nových obkladoch

22. august 2020