Kompletne zrekonštruované byty od BAUERIE, pripravené k okamžitému nasťahovaniu. Nadštandardná kvalita a 2-ročná záruka na materiál aj stavebné práce.

aktuálnu
ponukA bytov (2)

3-izbový byt
Pribišova ulica, Bratislava – Dlhé Diely

70,08 m2 + loggia 3 m2, pivnica k bytu sa nachádza v suteréne domu, byt sa nachádza na 4 nadzemnom podlaží / 8 poschodí, výťah, bytový dom zateplený. 2-ročná záruka na rekonštrukciu: materiál aj stavebné práce.

 

Kompletná rekonštrukcia: nová elektroinštalácia, sadrokartónové podhľady s LED bodovými svetlami v chodbe, v kúpeľni, WC a v kuchyni. V celom byte sú moderné svietidlá. Nová vodoinštalácia od stúpačiek do WC, kúpeľne a do kuchyne. Nové radiátory. Nové plastové okná s novými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Nové interiérové dvere, bezpečnostné dvere. Kúpeľňa s novou vaňou, umývadlom so skrinkou + zrkadlo, nové obklady a dlažba, samostatné WC so závesným systémom. V celom byte je plávajúca podlaha.

Kuchyňa je vybavená modernou kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická indukčná varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, digestor).

Obývacia izba je prechodná do kuchyne. Dve samostatné izby. Veľká vstupná hala. Zasklená loggia s podlahovou úpravou dizajn drevené dosky.

Byt je orientovaný na V-Z. Slnečný byt, výborná lokalita, blízko do centra, v blízkosti sú škôlky, školy, pošta, banky, zdravotné stredisko, pri dome je zastávka MHD.

Kontakt: Jakub Szalay, 0918 328 036

1 izbový byt
Ulica J. Jonáša, Bratislava – Devínska Nová Ves

29 m2 + loggia 3 m2, byt sa nachádza na 7 nadzemnom podlaží / 8 poschodí, výťah. 2-ročná záruka na rekonštrukciu: materiál aj stavebné práce.

Kompletná rekonštrukcia: nová elektroinštalácia, sadrokartónové podhľady s LED svetlami v chodbe, v kúpeľni, vo WC. V obývacej izbe je moderné svietidlo. LED pás je aj pod kuchynskou linkou a v izbe pod garnížou.

Nová vodoinštalácia od stúpačiek do WC, kúpeľne a do kuchyne. Nové plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Nové interiérové dvere, bezpečnostné dvere. Samostatné WC. Kúpeľňa je s vaňou a keramickým umývadlom + zrkadlo s LED svetlom a pračka.

V celom byte je plávajúca podlaha. Na chodbe je kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor).

Byt je kompletne zariadený moderným nábytkom v cene bytu. Stačí sa len nasťahovať.

Kontakt: Jakub Szalay, 0918 328 036

dvojgarsónka
Gessayova, Bratislava – Petržalka

35,40 m2 + loggia, výťah. 2-ročná záruka na rekonštrukciu: materiál aj stavebné práce.

Kompletná rekonštrukcia: nová elektroinštalácia s LED svetlami, nová vodoinštalácia od stúpačiek do WC, kúpeľne a do kuchyne. Nové radiátory. Nové plastové okná s novými interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Nové interiérové dvere, bezpečnostné dvere. Nová kúpeľňa s vaňou, umývadlom so skrinkou + zrkadlo, nové obklady a dlažba, WC so závesným systémom. V celom byte je plávajúca podlaha.

Kontakt: Jakub Szalay, 0918 328 036